Site Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Koşulları:
Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. Aksi taktirde siteyi ve bağlantılı uzantılarını kullanmamanız gerekmektedir. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. www.istyatur.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları gayri kabulü rücu olarak kabul etmiş sayılır.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi:
Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile Kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder. www.istyatur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı veya ek taahhütler, yükümlülükler getirme veya bilgi isteme, veri girişi isteme, teyit veya onay isteme hakları saklıdır. www.istyatur.com, bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz, Kullanıcı olarak, bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi, okumayı ve bu anlamdaki tüm sorumluluğun kendinize ait olduğunu kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin ve gayri kabulü rücu olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları:
www.istyatur.com sitesinin tüm hakları İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ'ye aittir. www.istyatur.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, rapor, blog, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili ulusal ve uluslararası kanunlar, uluslararası sözleşmeler ve yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. İstyatur'un yazılı onayı olmadan ticari, fikri ve/veya telif haklarına dair her türlü veri, görsel, resim, yazı, data, içerik, ürün, yazılım, uzantı, bağlantı tamamı veya bir parçası yayınlanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, farklı şekilde yayına hazır bulundurulamaz, veri olarak saklanamaz veya yanıltıcı bir şekilde aynısı veya benzeri kullanılamaz veya işlenemez.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair Taahhüt:
Bu ürünlerin hiçbiri, İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.'nin yazılı izni olmadan, siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte kaynağı "© 2019, www.istyatur.com. Tüm Hakları Saklıdır" şeklinde belirtilmeden/eklenmeden kullanılamaz. Bu ürünlerin/iletişim malzemelerinin herhangi bir amaçla kopyalanmaları, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. Kullanıcı Websitemiz dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, yazılım kodlarının html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları, listeleri, tur bilgilerini kısmen ya da tamamen çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, taklit etmeyeceğini, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu bilgiler ve eylemler ile gerekse başka yollarla istyatur ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Kullanıcı Yükümlülükleri:
www.istyatur.com sitesine üye olan Kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder. www.istyatur.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı siteye erişim için gerekli bağlantı, cihaz, araç, ekipmanı yeterli ve güncel bir şekilde bulundurmakla yükümlüdür. Aksi durumda siteye erişememe, site verilerinin duraksaması, yavaşlaması veya hatalı veya geç bir işlem yapılmasından kullanıcı tek başına sorumlu olacaktır. Bu kapsamdaki kullanıcı uhdesinde cihaz, araç, bağlantı, ürün, verilerin ve her türlü materyalin güvenlik önlemini kullanıcı kendisi gereği gibi ve yeterli bir şekilde almakla yükümlüdür.

Kullanıcı zarar iddiasında ise; karşılaştığı teknik v.b. sorunları yazılı olarak site sahibine bildirmekle ve dayanağı kayıtları, evrakları, dökümanları, verileri ve bilgileri eksiksiz olarak site sahibine derhal iletmekle ve iddiası kapsamında zararlarının tamamını eksiksiz olarak site sahibine iletmekle yükümlüdür.

Kullanıcı siteye, ana sayfaya veya bağlantılı sayfalarına veya yönlendirme sayfalarına kendi şahsi, ticari, verisel ve teknik bilgilerini saklayarak, maskeleyerek veya değiştirerek veya kendisini tanınmaz ve takip edilemez hale getirerek veya üçüncü bir kişi bilgilerini kullanarak veya taklit ederek veya üçüncü bir kişinin bağlantı verilerini, datalarını, araçlarını, cihazlarını, bağlantılarını izinsiz olarak kullanarak siteye giriş yapamaz veya bu şekilde siteyi kullanamaz.

Kullanıcı siteyi, site içeriklerini ve her türlü teknik veya görsel özellikleri, içerikleri değiştiremez, tahrif edemez veya zarar veremez veya sitenin kullanımını ve ulaşılabilirliğini tamamen veya geçici olarak durduramaz, duraklatamaz veya yavaşlatamaz.

Kullanıcı siteyi kullanmakla Türkiye Cumhuriyeti'nin Anayasa, hukuki veya cezai tüm yasal mevzuatının kendisine karşı uygulanabilir olduğunu kabul etmiş olacaktır. Kullanıcı ile site sahibi arasında doğabilecek tüm uyuşmazlıklarda Türkiye - İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemelerinin ve Dairelerinin yetkili olduğunu kabul eder. Kullanıcı ile site sahibi arasında doğabilecek tüm uyuşmazlıklarda İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.'ye ait tüm ticari defter ve kayıtların, tüm veri ve dataların, kayıtların, logların tarafları bağlayıcı kesin delil olacağı kullanıcı tarafından gayri kabulü rücu olarak beyan, kabul ve taahhüt edilmiştir.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:
www.istyatur.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.istyatur.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.istyatur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.istyatur.com'un/ İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.'nin linklerinin yönlendirdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı, ayrıca www.istyatur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcıların www.istyatur.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında:
www.istyatur.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen talep, rezervasyon ve mail order gibi formlar ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.istyatur.com sitesinin sahibi İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.'nin fikri ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kopyalanarak kullanılmaları veya örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

www.istyatur.com sitesi kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş Güvenliği:
www.istyatur.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle üçüncü şahıslara ve müdahalelerine karşı korunmaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilmektedir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistemi olup, uluslararası bir standarttır. www.istyatur.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair:
www.istyatur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın işbu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile Kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

www.istyatur.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.istyatur.com ve sahibi İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.istyatur.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.istyatur.com sitesi ve sahibi İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.'ne sorumluluk yüklenemez.

www.istyatur.com ve sahibi İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı www.istyatur.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.
İSTYA TURİZM VE TUR TİC. Ltd. Şti. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(©) İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.
www.istyatur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

TOP

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi