Dubai Vize

DUBAİ KOLAY VİZE

Turistlerin gözdesi, Jet sosyetenin sıklıkla boy gösterdiği Birleşik Arap Emirlikleri'nin en beğenilen turistik şehri, zenginliğin gözlerinizi kamaştıracağı Dubai'ye TURİSTİK VİZE almak için başvurularınızı istyatur aracılığı ile güvenle yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve ihtişamlı yapıların kazandırıldığı Çölün ortasındaki bu prensliğe gidecek, aşılı veya aşısız tüm yerli ve yabancı yolcularımız seyahatleri için istyatur'dan vize yanısıra paket tur veya uçak, otel, sigorta hizmeti alabilirler.

Tek girişli veya Çok girişli DUBAİ KOLAY VİZE başvurusu için NELER GEREKLİ?

Aşağıdaki belge/bilgileri her bir seyahat edecek yolcu için [email protected] mail adresinden bizimle paylaşmanız yeterli:
 
 • En az 6 ay geçerliliğe sahip Pasaportunuzun resimli sayfasının taranmış kopyası veya yansıma, gölge olmadan çekilmiş fotoğrafı
 • 1 adet tam karşıdan göğüs hizasında çekilmiş, arka fonu tercihen beyaz fotoğraf (vesikalık)
 • Dubai'ye gidiş tarihinizi, hangi havayolu ile seyahat ettiğinizi & kayıtlı ev adresi ve cep telefonu bilginiz
 • Vize ücretinin sitemizde yer alan banka hesaplarımızdan birine yatırıldığına dair banka ödeme dekontu*
 • Banka hesap bilgilerimiz: https://www.istyatur.com/tr/banka-hesap-bilgileri

*Havale / EFT yerine Türk Lirası olarak 3D güvenli kredi kartı ile ödeme imkanından da yararlanabilirsiniz.

DUBAİ KOLAY VİZE NEDİR? KİMLER ALABİLİR?

Dubai KOLAY VİZE, turistik amaçlı seyahatler için yapılan turistik vize başvurusudur. Birleşik Arap Emirliklerine (BAE) Turist olarak, Tatil, Konferans, Fuar veya Müşteri ziyareti gibi amaçlarla seyahat edecek kişilerin başvuru yapması gereken bir vize kategorisidir.

VİZE TİPİNE GÖRE TANIDIĞI HAKLAR

30 Günlük Tek girişli Vize:
Bu tek girişli başvuruda 60 günlük süre içinde tek 1 giriş yapılarak, Dubai'de toplam 30 gün kalma hakkı vermektedir.

30 Günlük Çok girişli Vize:
Bu vize türü 60 günlük süre içinde birden çok giriş - çıkış yaparak, Dubai'de toplam 30 gün kalma hakkı vermektedir.

90 Günlük Tek girişli Vize:
Bu tek girişli başvuruda 90 günlük süre içinde tek 1 giriş yapılarak, Dubai'de toplam 30 gün kalma hakkı vermektedir.

90 Günlük Çok girişli Vize:
Bu vize türü 90 günlük süre içinde birden çok giriş - çıkış yaparak, Dubai'de toplam 30 gün kalma hakkı vermektedir.

DİKKAT! Bu vize türleri başvuru sahibine BAE sınırları içerisinde vize süresi dışında konaklama ve vize süresi dahilinde çalışma veya iş yeri kurma gibi haklar tanımaz. Bu sebeple vize ihlali yapmamaya, vize sürenizi geçirmeden ülke sınırlarını terk etmeye dikkat ediniz.

Aksi takdirde yüksek tutarlarda maddi ve idari cezalarla karşılaşabilir, bu ülkeye yapacağınız bir sonraki seyahatlerde vize onayı almanız güçleşebilecektir.

BAŞVURU SÜRECİ HAKKINDA

Başvuru için gerekli evrakları
 • Mesai saatleri içerisinde bize ulaştırmanız ve vize ödemenizi banka havalesi veya kredi kartı ile gerçekleştirmeniz akabinde başvuru işleminiz hemen;
 • Mesai saatleri dışında ise evrakları teslim ettiğiniz günü takip eden ilk iş gününde başvurunuz online olarak başlatılmaktadır.
 • Genelde 1 işgünü, yoğun olan dönemlerde 2-3 işgünü sürebilen vize süreci sonunda başvurunuz olumlu sonuçlanması ile vizeniz elektronik ortamda tarafınıza iletilir.

Dubai vizesi, pasaportunuza yapıştırılan/basılan bir vize olmadığı için vize dökümanınızı yazdırarak, seyahatinizde uçağa binmeden önce ve sınır kapısında basılı olarak ibrazınız gerekmektedir. Pasaportunuz ile birlikte lütfen TC kimliğinizi de yanınızda bulundurunuz.

Dikkat!
 • Birleşik Arap Emirliği Vize Mercii Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.
 • BAE Vize Mercii tarafından zaman zaman bir nedene dayanmaksızın kişi bazlı Güvenlik araştırması yapılabilmektedir. Bu durumda başvuru 15 güne kadar sürebilmektedir. Bu nedenle seyahatinize en az 10 iş günü kala başvurunuzun gerçekleşebilmesi için bize başvurmayı lütfen ihmal etmeyiniz.
 • Dubai TURİST VİZESİ her ne kadar kolay alınabilen bir vize olsa da, vize başvurunuz olumlu sonuçlanmadan uçak biletinizi hemen almamanızı öneririz.
 • Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.
 • İstyatur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Herhangi bir vize alım garantisi vermemektedir. Dubai vize mercii gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir. Vize alınamaması ile ilgili olarak İstyatur`un sorumluluğu bulunmamaktadır.

YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI İÇİN DUBAİ KOLAY VİZE BAŞVURU İMKANI
BAE tarafından belirlenen kurallar dahilinde olanak tanınmış ise, Türkiye'de bulunan yabancı ülke vatandaşlarının Dubai vizesi başvuru süreci Türkiye vatandaşları ile aynıdır. Hangi ülke vatandaşlarının vize alabileceğini bizleri arayarak sorunuz

PCR TESTİ gerekliliği
Aşılı olma veya PCR testi yaptırma zorunluluğu artık bulunmamaktadır.

SEYAHAT SİGORTASI ZORUNLULUĞU!
Dubai seyahatleri için Covid-19 tedavisini kapsayan seyahat sigortası zorunluluğu bulunmaktadır. Kişi başı 15 Euro karşılığı Covid-19 kapsamlı Sigorta poliçenizi istyatur'dan satın alabilirsiniz.

BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ ÇAĞRI HATTIMIZ
Vize hakkında sorularınız ve/veya uçak Bileti talepleriniz için bize 0850 241 11 10 numaralı Çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

MERKEZİMİZ NEREDE?
İstanbul Şişli'de merkezi konumda bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz: https://g.page/istyatur?share

Mail Gönder: [email protected]
TOP

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi